1 335 ₴
Екран під ванну ЕВС (металевий каркас, панель вагонка ПВХ 8 мм). Встановлення такого екрану до ванни, дуже проста, кріпиться під бортик ванни і до підлоги ванної кімнати за рахунок ніжек. ПВХ панели рухається, ковзаючи по напрямних (це процес нагадує рух дверей шафи-купе).Рамка екрана виготовляється з сталевого профілю. Профіль фарбується полімерною фарбою білого кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал огорожі | Пластик |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Колір профілю | Білий |
| Наявність дверей | Так |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 610 мм |